1. Blok – 2. 10. 2019

 2. Blok – 3. 10. 2019

BLOK 1 - PRAHA

2. 10. 2019

BLOK 2 - PRAHA

3. 10. 2019

anotace akce

Odborná konference Praha je určena dvěma cílovým skupinám. První den 2. 10. 2019 je tématem konference Právo a ICT, které svým obsahem směřuje především k technickému a odbornému publiku. Na tento blok následuje dne 3. 10. 2019 program určený běžným uživatelům, kteří

mají zájem získat znalosti a dovednosti týkající se bezpečného využívání digitálních technologií. Ať už jste technik, nadšenec pro digitální technologie nebo se s nimi teprve seznamujete, nezapomeňte se registrovat na jednu z našich akcí.

BLOK 1
Právo a ICT

2. 10. 2019

Odborná konference se zaměří na vzájemnou interakci světa práva a světa technologií. Tyto světy se stále více prolínají, a proto je třeba identifikovat styčné body, jakož i případně problémy plynoucí z této vzájemné interakce.

Cílovou skupinou jsou: pracovníci IT bezpečnostních týmů (CSIRT, CERT, aj.), osoby věnující se problematice práva a IT, osoby věnující se bezpečnosti IT, vysokoškolští pedagogové.

Termín konání

2. 10. 2019

Kontaktní e-mail

klara.aubrechtova@cesnet.cz

i

Program

Přesný program vč. časového harmonogramu jednotlivých příspěvků bude dodán nejpozději do 31. 8. 2019.

BLOK 2
On-line bezpečnost koncových uživatelů

3. 10. 2019

Značná provázanost jednotlivých aktivit dnešní společnosti s informačními a komunikačními technologiemi, vyžaduje, aby samotní uživatelé dbali na svou on-line bezpečnost a byli si vědomí toho, co vše je může ohrozit, jak postupovat v případě, pokud se stanou oběťmi nebo jak všemu předejít.

Cílovou skupinou jsou: koncoví uživatelé každého věku, školní skupiny a pedagogičtí pracovníci, veřejná správa, preventisté, studenti vysokých škol.

Termín konání

3. 10. 2019

Kontaktní e-mail

barbora.hlubkova@nic.cz

i

Program

Přesný program vč. časového harmonogramu jednotlivých příspěvků bude dodán nejpozději do 31. 8. 2019.

Praktické informace

Místo konání

Národní technická knihovna (NTK) v Praze

Technická 2710/6

Praha 6

160 80

Parkování

NTK disponuje vlastní podzemní garáží. Garáž je střežená a otevřena 24 hodin denně. Cena parkování je 35 Kč/ hodina nebo 350 Kč/den. Vchod z ulice Studentská.

Městská hromadná doprava

Před budovou NTK stojí zastávka Národní technická knihovna, na které zastavuje pouze autobus č. 108. Nejbližší zastávka metra je Dejvická, na které lze přestoupit na autobus č. 108. Jízdní řády naleznete ve službě IDOS, kterou si můžete jako mobilní aplikaci stáhnout i do svého chytrého telefonu. Jízdenky je možné zakoupit v prodejních automatech Dopravního podniku města Praha nebo v trafikách. Informace, jak zakoupit SMS jízdenku naleznete zde.

Ubytování

V blízkosti NTK (do 10 minut chůze) se nacházejí následující možnosti ubytování:

Masarykova kolej se nachází nejblíž k NTK. Hotel provozuje České vysoké učení technické, je zde možnost parkování i snídaně. Další informace, ceník a rezervační formulář naleznete zde.

Vienna House Diplomat Prague se nachází poblíž stanice metra Dejvická. Hotel disponuje vlastní restaurací, wellness a fitness centrem, nabízí snídani i možnost parkovat. Hotel má bezbariérový přístup. Více informací naleznete na oficiálních stránkách hotelu.

Hotel Meda of Museum Kampa se nachází kousek od Vítězného náměstí, v blízkosti městské hromadné dopravy. Hotel nedisponuje vlastním parkovištěm, nabízí snídaně. Oficiální stránky hotela naleznete zde.

Dále také Hotel Diplomat, Hotel Internacional nebo Hotel Silenzio. Výše uvedené hotely jako i další možnosti ubytování naleznete i na Booking.com nebo Hotels.com.

rEGISTRACE

15 + 9 =

Na konferenci se registrujte jednotlivě

Hlavní partneři

Další partneři

Za web zodpovídá:

ČR-Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, Mučednická 1125/31, Brno , 616 00, IČ: 05800226
Datová schránka: ID: zzfnkp3

GDPR © 2019 NÚKIB