Karlovy Vary – 16. 10. 2019

 Olomouc – 21. 10. 2019

Karlovy Vary

16. 10. 2019

Olomouc

21. 10. 2019

anotace akce

Spolu s rozvojem a šířením digitálních technologií se nutně řada trestných činů přesouvá do oblasti „kyber“. Jste policistou na obvodním oddělení Policie ČR a rádi byste se dozvěděli jak efektivně a správně přistupovat k řešení těchto případů? Na naší konferenci se seznámíte s terminologií a technickými prvky, správnou právní kvalifikací skutku,

praktickými ukázkami prvotních úkonů a zajišťování dat včetně správné protokolace nebo třeba vytěžování dat ze sítě Internet. Chybět nebudou ani kazuistiky a příklady z praxe. Nezáleží na tom, odkud pocházíte nebo kde právě pracujete. Na výběr máte hned ze dvou
míst a termínů konání. Konference v Karlových Varech se koná pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje paní Jany Mračkové Vildumetzové.

Program

8:30 – 9:00 Registrace

9:00 – 9:10 Zahájení a úvodní slovo

9:10 – 9:40 Host na úvod – zástupce FBI

9:40 – 10:20 Odbor analytiky a kybernetické kriminality – technická část
                     Zástupce PČR

10:20 – 10:45 #Voraz_plac
                      Nedílnou součástí každé konference je prostor pro oddych, občerstvení
                      diskuzi a síťování.

10:45 – 11:15 Odbor analytiky a kybernetické kriminality-
                       procesní stránka kybernetické kriminality (kazuistika) 
                       Zástupce PČR

11:15 – 11:50 Jak na vyžadování informací prostřednictvím PČR UZČ
                      Zástupce PČR ÚZČ

11:50 – 12:35 #Voraz_plac
                      Nedílnou součástí každé konference je prostor pro oddych, občerstvení
                      diskuzi a síťování.

12:35 – 13:05 NÚKIB a spolupráce s PČR

13:05 – 13:40 Virtuální měny – co to je, jak fungují a jak na ně při vyšetřování                                                                                                              Karel Fillner

13:40 – 14:10 Operativní využití digitální stopy
                       Roman Kohout

14:10 – 14:40 Vyžadování informací
                       Mgr. Zuzana Průchová (Právní oddělení CZ.NIC)

14:40 Zakončení

Karlovy Vary – 16. 10. 2019

Kontaktní e-mail

info@youconnected.cz

Termín konání

16. 10. 2019

Místo konání

Krajská knihovna Karlovy Vary

Závodní 378/84,

Karlovy Vary

360 06

Parkování

Krajská knihovna disponuje vlastním malým parkovištěm, v případě nedostatku volných míst bude možné zaparkovat na parkovištích přilehlých budov Krajského úřadu či Domu služeb.

Městská hromadná doprava

Před budovou Krajské knihovny stojí zastávka Krajský úřad, které obsluhují linky č. 1 a 16. Jízdní řády naleznete ve službě IDOS, kterou si můžete jako mobilní aplikaci stáhnout i do svého chytrého telefonu. Jízdenky je možné zakoupit v prodejních automatech Dopravního podniku Karlovy Vary nebo v trafikách. Prodejních míst je v Karlových Varech málo, proto je nejlepší si jízdenku koupit přes SMS. Informace, jak při nákupu postupovat naleznete zde.

Ubytování

V blízkosti Krajské knihovny (do 10 minut chůze) se nacházejí následující možnosti ubytování:

Spa Hotel MILLENIUM Karlovy Vary nabízí ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Hotel disponuje vlastní restaurací, koupelným a wellness centrem, nabízí snídani i možnost parkovat. Hotel má bezbariérový přístup. Více informací naleznete na oficiálních stránkách hotelu.

Apartmany Dvory nabízejí ubytování v pokojích s kuchyňkou. V prostorách Apartmánů Dvory se nenachází restaurace a není zde podávaná snídaně. Před hotelem je možnost parkovat. Více informací naleznete na profilu penzionu na Booking.com.

Záboj restaurant nabízí jednoduché ubytování v penzionu. Penzion disponuje vlastní restaurací a servíruje snídani. Před penzionem je možnost parkovat. Penzion se nachází v blízkosti vlakové stanice Doubí u Karlových Varů. Více informací naleznete na profilu penzionu na Booking.com.

Výše uvedené hotely jako i další možnosti ubytování naleznete i na Booking.com nebo Hotels.com.

OLOMOUC – 21. 10. 2019 

Z technických důvodů zrušeno

Kontaktní e-mail

info@youconnected.cz

Termín konání

21. 10. 2019

Místo konání

Pedagogická fakulta, Palackého univerzita v Olomouci

Žižkovo nám. 951/5,

Olomouc

779 00

Parkování

Budova Pedagogické fakulty se nachází v centru města, proto může být parkování obtížné. Menší parkoviště se nachází oproti fakultě, lze se na nej dostat z ulice Husova. V Olomouci platí od 24. 4. 2019 nové nařízení o parkování, proto jestli se chcete pohybovat po centru autem, bude dobré se s novými pravidly seznámit. Parkoviště na Husové do zóny zpoplatněných ploch nespadá, nachází se těsně za zónou.

Městská hromadná doprava

Před budovou Pedagogické fakulty se nachází zastávka tramvají Žižkovo nám., na které zastavují tramvaje č. 2, 3, 4 a 6. Jízdní řády naleznete ve službě IDOS, kterou si můžete jako mobilní aplikaci stáhnout i do svého chytrého telefonu. Jízdenky je možné zakoupit v prodejních automatech Dopravního podniku města Olomouce nebo v trafikách. Informace, jak postupovat při zakoupení SMS jízdenky naleznete zde.

Ubytování

Pokud chcete přijít do Olomouce už den před festivalem, v blízkosti fakulty směrem do centra se nachází mnoho možností ubytování. Nejblíže k fakultě jsou hotely Hotel Senimo Olomouc a Pension Royal, které jsou vzdálené od budovy fakulty pár minut. Pro více možností a rozmanitější nabídku ubytování v Olomouci klikněte na Booking.com nebo Hotels.com.

rEGISTRACE

11 + 7 =

Na konferenci se registrujte jednotlivě

rEGISTRACE

10 + 9 =

Na konferenci se registrujte jednotlivě

Hlavní partneři

Další partneři

Za web zodpovídá:

ČR-Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, Mučednická 1125/31, Brno , 616 00, IČ: 05800226
Datová schránka: ID: zzfnkp3

GDPR © 2019 NÚKIB